Turniej Kręglarski WTZ Wronki [FOTO]

Warsztat Terapii Zajęciowej razem z Klubem 9 Amica Wronki po raz siódmy stworzyli przestrzeń do wspólnej zabawy i integracji.

VII Turniej Kręglarski odbył się 21 września i zgromadził ekipy z okolicy na wspólnej zabawie i sportowej rywalizacji. Oprócz rozgrywek kręglarskich na uczestników czekały inne atrakcje, przygotowane przez wolontariuszy z Zespołu Szkół nr 2 oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z przedstawicielami Fundacji Animaniacy. Oczywiście w tym wypadku ważniejsze od ludzi były… psy. Wielu uczestników przełamało swój strach i zdecydowało się na bliższe poznanie czworonożnych przyjaciół.


Wszyscy, biorący udział w turnieju kręglarskim, mogli skosztować pysznych ciast, a po zmaganiach czekał na nich ciepły posiłek serwowany w stołówce Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach. Oprócz stołówki, szkoła udostępniła również halę sportową, na której odbyło się oficjalne rozpoczęcie oraz podsumowanie zawodów, a także miały miejsce gry i pokazy. Impreza odbyła się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wronki.

Końcowa klasyfikacja prezentuje się następująco:

1 miejsce WTZ Wronki
2 miejsce DPS Nowa Wieś
3 miejsce WTZ Duszniki II
4 miejsce DPS Nowa Wieś II
5 miejsce DPS Chojno
6 miejsce WTZ Szamotuły
7 miejsce WTZ Duszniki
8 miejsce DPS Chojno II
9 miejsce ZSS Szamotuły
10 miejsce ZSS Gębice

Wyróżnienia indywidualne:

1 miejsce Krzysztof Kijek (WTZ Wronki)
2 miejsce Weronika Graj (WTZ Wronki)
3 miejsce Longina Łabowska (DPS Nowa Wieś)
4 Grzegorz Michalak (DPS Chojno)
5 Dorota Kramm (DPS Nowa Wieś)
6 Łukasz Woźniakowski (WTZ Wronki)

Poziom rozgrywek, tak jak w poprzednich latach stał na wysokim poziomie. Były to wyjątkowe zawody, podczas których świetna zabawa była dla uczestników ważniejsza od samych wyników. Najlepsi otrzymali pamiątkowe medale, puchary i cenne nagrody.

Organizatorzy – WTZ Wronki – dziękują za pomoc: Burmistrzowi Miasta i Gminy Wronki, Klubowi 9 Amica Wronki, Gminie Wronki, Młodzieżowej Radzie Gminy Wronki, Firmie Amica, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zespołowi Szkół nr 2, Szkole Podstawowej nr 2, Fundacji Animaniacy, Studiu Kreatywnemu Mój Fyrtel.