Turniej Kręglarski WTZ Wronki [FOTO]

Warsztat Terapii Zajęciowej razem z Klubem 9 Amica Wronki po raz siódmy stworzyli przestrzeń do wspólnej zabawy i integracji.

VII Turniej Kręglarski odbył się 21 września i zgromadził ekipy z okolicy na wspólnej zabawie i sportowej rywalizacji. Oprócz rozgrywek kręglarskich na uczestników czekały inne atrakcje, przygotowane przez wolontariuszy z Zespołu Szkół nr 2 oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z przedstawicielami Fundacji Animaniacy. Oczywiście w tym wypadku ważniejsze od ludzi były… psy. Wielu uczestników przełamało swój strach i zdecydowało się na bliższe poznanie czworonożnych przyjaciół.


Wszyscy, biorący udział w turnieju kręglarskim, mogli skosztować pysznych ciast, a po zmaganiach czekał na nich ciepły posiłek serwowany w stołówce Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach. Oprócz stołówki, szkoła udostępniła również halę sportową, na której odbyło się oficjalne rozpoczęcie oraz podsumowanie zawodów, a także miały miejsce gry i pokazy. Impreza odbyła się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wronki.

Końcowa klasyfikacja prezentuje się następująco:

1 miejsce WTZ Wronki
2 miejsce DPS Nowa Wieś
3 miejsce WTZ Duszniki II
4 miejsce DPS Nowa Wieś II
5 miejsce DPS Chojno
6 miejsce WTZ Szamotuły
7 miejsce WTZ Duszniki
8 miejsce DPS Chojno II
9 miejsce ZSS Szamotuły
10 miejsce ZSS Gębice

Wyróżnienia indywidualne:

1 miejsce Krzysztof Kijek (WTZ Wronki)
2 miejsce Weronika Graj (WTZ Wronki)
3 miejsce Longina Łabowska (DPS Nowa Wieś)
4 Grzegorz Michalak (DPS Chojno)
5 Dorota Kramm (DPS Nowa Wieś)
6 Łukasz Woźniakowski (WTZ Wronki)

Poziom rozgrywek, tak jak w poprzednich latach stał na wysokim poziomie. Były to wyjątkowe zawody, podczas których świetna zabawa była dla uczestników ważniejsza od samych wyników. Najlepsi otrzymali pamiątkowe medale, puchary i cenne nagrody.

Organizatorzy – WTZ Wronki – dziękują za pomoc: Burmistrzowi Miasta i Gminy Wronki, Klubowi 9 Amica Wronki, Gminie Wronki, Młodzieżowej Radzie Gminy Wronki, Firmie Amica, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zespołowi Szkół nr 2, Szkole Podstawowej nr 2, Fundacji Animaniacy, Studiu Kreatywnemu Mój Fyrtel.

Moje Wronki - Mój Fyrtel - studio kreatywne