Lech zagra ze Stalą Stalowa Wola

W niedzielę w samo południe rezerwy Lecha Poznań zmierzą się ze Stalą Stalowa Wola w ramach 12. kolejki rozgrywek drugiej ligi. Spotkanie to będzie można śledzić na żywo na kanale Youtube za pośrednictwem klubowej telewizji Lech TV, a także na trybunach stadionu przy ulicy Leśnej we Wronkach.

W debiutanckim sezonie rezerw Lecha Poznań na szczeblu centralnym zajmują oni piętnaste miejsce w tabeli rozgrywek drugiej ligi. Najbliższe spotkanie lechici rozegrają ze Stalą Stalowa Wola, która ma tylko dwa punkty straty do drużyny prowadzonej przez trenera Rafała Ulatowskiego. Rezerwy będą chciały przesunąć się wyżej i uciec z ostatniej bezpieczniej pozycji, a goście postarają się w końcu uciec ze strefy spadkowej. Zapowiada się niezwykle ważna rywalizacja dla obu ekip, którą będzie można śledzić za pośrednictwem kanału Youtube telewizji klubowej Lech TV.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do wspierania niebiesko-białych we Wronkach na stadionie przy ulicy Leśnej. Bilety na mecze II ligi można kupić na stronie bilety.lechpoznan.pl oraz przez aplikację mobilną LechBilety. Zakupioną wejściówkę należy wydrukować, wysłać sobie SMS-em na telefon lub otworzyć w aplikacji Lech Bilety. W dzień meczowy do nabycia będą również w kasach biletowych na stadionie we Wronkach. Kasy (od strony ulicy Rzecińskiej) otwarte będą godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Wejściówki można zakupić na jeden z trzech sektorów – C,D lub E. Wejście na trybuny we Wronkach znajduje się od ulicy Rzecińskiej (bramą zaraz obok pierwszej kasy biletowej).

via Marcin Maćkowiak / Lech Poznań