Zwycięstwo Czarnych, porażka Błękitnych [FOTO]

Czarni Wróblewo w końcu zwyciężyli, natomiast Błękitni Wronki zanotowali swoją pierwszą porażkę w tym sezonie.

Czarni Wróblewo w końcu zdołali zainkasować trzy punkty. Do dwóch remisów oraz dwóch porażek dołożyli zwycięstwo. Wróblewianie pokonali na własnym obiekcie Promień Opalenica 2-1. Dzięki zwycięstwu znaleźli się na 12 miejscu w ligowej tabeli. Dla wróblewian trafili Jakub Turostowski oraz Robert Antoszewski.

Zgoła przeciwne nastroje zapanowały w obozie Błękitnych Wronki. W końcu znalazł się mocniejszy od zespołu, prowadzonego przez Marka Bajora. Orkan Objezierze zasłużenie wywiózł z Popowa trzy punkty, będąc zespołem lepszym i skuteczniejszym. Po porażce z Orkanem Błękitni spadli z pozycji lidera na trzecie miejsce.

Natomiast na poziomie B-Klasy, w pozostałych spotkaniach drużyn z naszej gminy rezerwy Czarnych Wróblewo zdecydowanie uległy LKS-owi Piotrowo 1-5. Honorowe trafienie dla wróblewian zaliczył nie kto inny jak grający prezes Jacek Góral. Warta Wartosław rozgromiła Grom Zębowo w stosunku 5-0. Dla Warciarzy trafiali: Robert Łuczak, Jarosław Tyrchan oraz trzykrotnie Marcin Antoszewski.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2019-09-15