Zaginęli dwaj mężczyźni – trwają poszukiwania

Policjanci z krzyskiego komisariatu poszukują dwóch zaginionych mężczyzn. Obaj opuścili swoje miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązali kontaktu z rodziną.

Policjanci z Komisariatu Policji w Krzyżu Wlkp. poszukują zaginionego 37-letniego Marcina Broka. Mężczyzna 25 sierpnia w godzinach 18.00-19.00, opuścił miejsce swojego pobytu i rowerem udał się w kierunku Kawczyna.

Trwają również poszukiwania 37-letniego Dariusza Geron, który 26 sierpnia około godziny 06.00 opuścił miejsce swojego zamieszkania.


Marcin Brok, lat 37, rysopis:

Wzrost około 190 cm, włosy krótkie ciemny blond, brak zarostu. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem, spodnie koloru niebieskiego typu jeans, buty koloru brązowego.

Dariusz Geron, lat 37, rysopis:

Wzrost około 178 cm, włosy ciemne – brunet, zarost na twarzy koloru czarnego, oczy zielono-szare. W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w koszulkę koloru niebieskiego z napisem ,,adidas”, spodnie koloru szarego, buty sportowe koloru niebieskiego.

Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania osoby zaginionej prosimy o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Krzyżu Wlkp., osobiście przy ul. Sikorskiego 10 lub pod całodobowym numerem telefonu 67 352 82 00 bądź numerem alarmowym 112.

Policja zapewnia anonimowość.

via asp. Karolina Górzna-Kustra / KPP Czarnków