UNISAN – profesjonalizm i doświadczenie

Wroniecki UNISAN wciąż się rozwija z myślą o swoich klientach. Niedawno w ofercie pojawiły się kuchnie. Sprawdźcie, co mają do zaoferowania w swoim salonie.

Firma UNISAN to ponad 20 lat doświadczenia, a co za tym idzie – setki sporządzonych projektów, które następnie zamieniły się w niepowtarzalne wnętrza, idealnie dopasowane do ich właścicieli. Swoim klientom oferuje szeroki wybór produktów, materiałów i wyjątkowych mebli, dzięki którym wykonywanie codziennych, domowych czynności, nie będzie już tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością.

Najważniejszym celem UNISAN-u jest wysoka jakość – nie tylko materiałów, ale również świadczonych usług – od stworzenia projektu, poprzez bezpieczny transport i fachowy montaż, aż do profesjonalnego serwisu. Na każdym etapie współpracy, stawiają na dobry i bezpośredni kontakt z klientem, który zawsze owocuje udanymi realizacjami – Klienci otrzymują swoje wymarzone wnętrze, UNISAN – satysfakcję, energię, siłę i motywację do dalszego działania, poszerzania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.

Wysoką jakość obsługi klienta i wykonywanych usług zawdzięczamy naszej kadrze. Nasi współpracownicy posiadają nie tylko niezbędne kwalifikacje, ale też ogromny zapał i pasję. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych i trudności nie do pokonania.
To dzięki naszej kadrze możemy stawiać przed sobą nowe cele i skutecznie je realizować.

mówi Natalia Hoffmann – współwłaścicielka firmy UNISAN

Kuchnie

UNISAN proponuje najwyższej jakości niemieckie meble kuchenne. Projektowanie i wykonywanie na wymiar. W ofercie znajdziecie nie tylko bogate i ciekawe wzornictwo, różnorodność wykończenia, ale również obszerny i nowoczesny system wyposażenia. Wszystko to sprawia, że wyróżniają się one wśród innych wiodących producentów mebli kuchennych.

Łazienki i płytki

Są jedynym w naszym regionie autoryzowanym przedstawicielem renomowanych producentów płytek TUBĄDZIN oraz PARADYŻ, a także rekomendowanym salonem uznanego na rynku producenta ceramiki KOŁO. Posiadają bogatą wystawę płytek producentów polskich, niemieckich, włoskich czy hiszpańskich. Ofertę w zakresie płytek uzupełniają zaprawy klejowe, uszczelnienia, fugi i silikony firmy SOPRO.

Ogrzewanie

W ofercie znajdziecie wszystkie urządzenia z zakresu ogrzewania i automatyki budynków: kotły gazowe, olejowe, elektryczne, na paliwa stałe 5 klasy, systemy solarne, podgrzewacze, wymienniki ciepła, grzejniki, systemy ogrzewania podłogowego, kominy, pompy ciepła, zbiorniki olejowe.

Panele podłogowe

UNISAN proponuje najwyższej jakości laminowane panele podłogowe wiodących producentów niemieckich. Ich kolekcje wyróżniają się innowacyjnymi dekorami oraz powierzchniami doskonale oddającymi ich charakter. Najnowsze rozwiązania powstają dzięki dźwiękochłonnym, bezklejowym, zintegrowanym systemom oraz dodatkom takim, jak oświetlenie podłogowe.

strona www UNISAN

Studio kuchni, Salon łazienek
ul. Nowowiejska 56, 64-510 Wronki
Tel. +48 601 294 559
[email protected]

Sklep instalacyjny
Plac Wolności 1, 64-510 Wronki
Tel. +48 602 492 750
[email protected]

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2019-09-10