Zdrowie i pewność siebie – FIT-ROOM Wronki

Maraton Fitness, który rozpoczął nowy sezon w FIT-ROOM Wronki był okazją do poznania instruktorek i zajęć, które będą prowadzić.

Oferta zajęć jest bardzo różnorodna. Znajdziecie klasyczne propozycje takie jak aerobic, jump czy step, jednak warto zwrócić szczególną uwagę na oryginalne inicjatywy.

Mnie urzekły zajęcia high heels dance (taniec na wysokich obcasach) i sexy dance. Skierowane do kobiet, które oprócz spalenia kalorii chcą czuć się pewniej, akceptować siebie i swoje ciało. Zaryzykuję stwierdzenie, że te zajęcia to świetna terapia.

Sexy dance to zajęcia, na których każda z Pań nabierze pewności siebie i zadba nie tylko o zgrabną sylwetkę, ale również o swoje wewnętrzne piękno. Na zajęciach będziemy budować siłę mentalną, aby każdy nowy dzień rozpoczynać z uśmiechem na ustach i wiarą we własne możliwości. Bo przecież siła jest kobietą i właśnie to jest sexy.

mówi prowadząca zajęcia Sexy dance Marta Szablewska

Doskonałą propozycją dla każdego są zajęcia z grupy Strefa Zdrowia. Wykwalifikowane instruktorki poprowadzą FizjoTreninig, pokażą jak zadbać o zdrową sylwetkę i kręgosłup. Młode mamy FIT-ROOM zaprasza na zajęcia „Mama wraca do formy”, możecie też skorzystać z propozycji „Aktywnie w ciąży”, która przygotuje Was do wyzwań, jakie stawia macierzyństwo.

FIT-ROOM jest klubem, w którym możecie kompleksowo zadbać o swoje ciało i zdrowie. Razem z dziewczynami przygotowałyśmy dla Was nie tylko szeroki wachlarz zajęć fitness, ale również Strefę Zdrowia, z czego jestem bardzo dumna. To pierwsze takie przedsięwzięcie w okolicy. Poprowadzimy dla Was zajęcia grupowe  – FizjoTrening, Zdrowy Kręgosłup, Aktywnie w ciąży oraz Mama wraca do formy.  Istnieje również możliwość podjęcia ćwiczeń indywidualnych w postaci medycznego treningu personalnego.
W FIT-ROOMie rozwijamy sprawność fizyczną, dbamy o zdrowie, pokonujemy własne ograniczenia ruchowe. Pamiętaj – „ciało to inwestycja”. Przyjdź, zobacz, poczuj się lepiej we własnym ciele. 

zaprasza właścicielka i instruktorka FIT-ROOMu Sara Szczepska

Na zajęcia możecie wpaść w każdej chwili, w grafiku oznaczono typy zajęć i ich intensywność. Grafik można pobrać TUTAJ.

Najnowsze informacje znajdziecie na Facebooku FIT-ROOM Wronki.