Rolnik z sąsiedniej gminy w programie TVP

Mieszka w pobliskim Szczepankowie, jest rolnikiem i wkrótce będzie mogli zobaczyć, jak za pomocą programu „Rolnik szuka żony” będzie poszukiwał miłości.

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Jakub ze Szczepankowa startuje w eliminacjach do programu TVP „Rolnik szuka żony”. Dzisiaj już wiemy, że jest jednym z pięciu rolników, których będziemy mogli obejrzeć w programie.


Rolnicy szóstej edycji – Jakub pierwszy z prawej

Choć w dzieciństwie marzył o karierze żołnierza, to praca na roli od samego początku była przeznaczeniem 42-letniego Jakuba. Dziś wspólnie ze swoim ojcem – burmistrzem jednego z wielkopolskich miast – kieruje pracą na wielkim, 250-hektarowym gospodarstwie.
Jest mężczyzną wesołym, otwartym na nowe przeżycia i spokojnym, choć czasem pozwala ponieść się impulsom. Lubi góry latem, spacery, przejażdżki quadem, często wychodzi ze znajomymi i lubi się bawić. Niedawno odkrył w sobie pasję do samolotów i wszędzie, gdzie może podróżuje więc samolotem. Zamiłowanie do poznawania nowych miejsc, dzieli ze swoim bratem, który mieszka i pracuje w Australii jako organizator wycieczek do Papui Nowej Gwinei.
Pomimo kilku poważniejszych związków pan Jakub wciąż nie ustaje w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Nie ukrywa też, że jako esteta zwraca uwagę na wygląd, ale najważniejsza jest dobra aura. Kobieta, której szuka powinna być szczera i otwarta, ale nie może pozwolić wejść sobie na głowę. Jakub chciałby, żeby dzieliła jego zacięcie podróżnicze i pogląd, że życie trzeba przeżyć jak najlepiej. Nie przeszkadzają mu też rozwód, dzieci z poprzednich związków czy papierosy. I choć nie zakochuje się łatwo, gotów jest otworzyć swoje serce. Czy w „Rolniku” spełni swoje marzenia?

czytamy na oficjalnej stronie programu

Premiera szóstego sezonu „Rolnik szuka żony” w najbliższą niedzielę 8 września o godz. 21:15 w TVP 1.

Fot. FremantleMedia Polska