Absurdy Drogowe TVN Turbo we Wronkach

Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała już od 10 sezonów przemierzają Polskę, pokazując mniejsze bądź większe absurdy drogowe… i końca nie widać!

Tym razem zawitali również do Wronek, w czym dostrzegli absurd? “Na całym świecie wystarczy policjant z lizakiem i odpowiedni znak, by egzekwować przepisy” – zauważa jeden z prowadzących program. Natomiast we Wronkach pojawiły się na rondzie betonowe zapory, aby wymusić przestrzeganie przepisów. Jak jeszcze skomentowali to twórcy programu? Sprawdźcie, oglądając najnowszy odcinek “Absurdów Drogowych”.

Pierwszy odcinek 11 serii “Absurdów Drogowych” miał swoją premierę 1 września o 12:15 na TVN Turbo. Możecie go obejrzeć w czwartek 5 września o 23:15, w sobotę 7 września o 14:30 lub na Playerze TUTAJ.

Z szacunku do pracy twórców programu nie publikujemy nagrań fragmentów pierwszego odcinka, które pojawiły się w sieci.

Fot. Facebook Absurdy Drogowe

Choć jestem z wykształcenia polonistką zawsze bardziej fascynował mnie teatr niż dziennikarstwo. Współpracę z portalem rozpoczęłam od korekty tekstów. Zaangażowanie w działania lokalnej społeczności zmotywowało mnie do pisania artykułów o tym, co ważne, dobre i budujące relacje społeczne.

2019-09-03