Wronki gotowe na mecz Lecha ze Skrą

Niedziela będzie szczególnym dniem dla Akademii Lecha Poznań oraz całego Kolejorza.

Wtedy to, o godzinie 13:05, swój premierowy mecz w roli gospodarza na szczeblu centralnym rozegrają rezerwy niebiesko-białych, które awansowały na poziom krajowy jako pierwsze w historii. Z tego powodu serdecznie zapraszamy do wspierania lechitów we Wronkach oraz śledzenia ich spotkania ze Skrą Częstochowa za pośrednictwem kanału regionalnego Telewizji Publicznej.

W ramach tego starcia 3. kolejki drugiej ligi o punkty powalczy druga drużyna Lecha z ekipą z Częstochowy. Dotychczas oba zespoły jeszcze nie zaznały smaku zwycięstwa w tym sezonie. Gospodarze niedzielnej rywalizacji mają na swoim koncie jeden punkt, który wywalczyli w miniony weekend na wyjeździe przeciwko Górnikowi Łęczna. Skra z kolei schodziła dwukrotnie z boiska w roli pokonanego, ulegając Legionovii Legionowo oraz Garbarni Kraków. W ubiegłą środę częstochowianie pożegnali się także z rozgrywkami Pucharu Polski, ponieważ przegrali u siebie z Ruchem Chorzów 1:2, tracąc w końcowych minutach dwie bramki.

Na mecze we Wronkach obowiązują dwie kategorie cenowe – bilet NORMALNY (dla każdego) w cenie 10zł oraz bilet DZIECKO (dla dzieci poniżej 13. roku życia), który umożliwia bezpłatne wejście na mecz. Każdy kibic oraz dziecko, któremu przysługuje darmowa wejściówka, musi okazać bilet do kontroli przed wejściem na stadion. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem tego starcia nie zabraknie atrakcji, ponieważ w samo południe przy kasach biletowych przy bramach od ulicy Rzecińskiej zaparkuje mobilny sklep Lecha Poznań. Bus, w którym będzie można zakupić nowe koszulki meczowe Kolejorza, a także m.in. klubowe pamiątki oraz gadżety pozostanie do dyspozycji kibiców aż do zakończenia meczu.

Wszystkich zainteresowanych poczynaniami niebiesko-białych w niedzielnym pojedynku, którzy nie mogą pojawić się na obiekcie przy ulicy Leśnej, zapraszamy do śledzenia transmisji Telewizji Publicznej za pośrednictwem kanału regionalnego TVP 3. Wszyscy liczymy na to, że dzięki wszelkiemu wsparciu kibiców Lecha drużyna prowadzona przez trenera Rafała Ulatowskiego sięgnie w niedzielę po historyczną wygraną w rozgrywkach o mistrzostwo drugiej ligi.

via Adrian Gałuszka , fot. Przemysław Szyszka / Lech Poznań