Spotkanie z kandydatami do rady

Już w najbliższą niedzielę, 14 lipca mieszkańcy okręgu wyborczego numer 12 ponownie wybiorą swojego reprezentanta do Rady Miasta i Gminy Wronki.

W wyniku zrzeczenia się mandatu radnego przez Roberta Orzechowskiego, mieszkańcy z 12 okręgu wyborczego muszą ponownie udać się do urn. Wybory uzupełniające odbędą się 14 lipca.

Okręg wyborczy nr 12 – Sołectwa: Rzecin (Lutyniec, Maszewice, Mokrz, Rzecin), Popowo (Aleksandrowo, Krasnobrzeg, Popowo, Szklarnia, Winnogóra), Jasionna, Obelzanki (Nadolnik, Nowy Kraków, Obelzanki, Piła, Smolnica).

O tę funkcję ubiegać się będą dwie osoby. Pochodzący z Mokrza pracownik Nadleśnictwa Wronki Michał Talma, który reprezentuje KWW Razem dla Gminy. Jego kontrkandydatem jest Artur Graś z Komitetu Wyborczego Wyborców Orkan Spike.

Obaj kandydaci w środę odbędą spotkanie z wyborcami. Dojdzie do niego o godzinie 19. w świetlicy wiejskiej w Jasionnie. Jednocześnie informujemy, że nie dojdzie do spotkania w Obelzankach.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2019-07-08