Lorenzo w kadrze Wielkopolski

Zarząd Okręgu Wielkopolskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego powołał do kadry naszego województwa tancerzy z wronieckiego Lorenzo.

Klaudia Paroń i Kacper Sarbak w kategorii 16-18 lat, a także Magdalena Michalska i Ksawier Goździerski oraz Dominika Świniarska i Stanisław Michalski w kategorii 12-13 lat z wronieckiej szkoły tańca Lorenzo zostali włączeni do kadry województwa Wielkopolskiego.

Powołania dla trzech wronieckich par to efekt ciężkiej pracy i sukcesów w minionym sezonie. Ponieważ, oznacza to, że tancerze z Lorenzo znaleźli się w gronie sześciu najlepszych par w całym województwie.

Wyróżnionej szóstce daje to możliwość wyjazdów na zgrupowania kadry Wielkopolski i uczestniczenia w szkoleniach przeznaczonych dla najlepszych par. Każda para otrzymuje również dodatkowe punkty w rankingu na najlepszą parę tancerzy w Polsce.

Tancerzom, instruktorom jak i całej szkole Lorenzo gratulujemy tego wyróżnienia i spodziewamy się kolejnych sukcesów w nowym sezonie.

Magdalena Michalska i Ksawier Goździerski
Dominika Świniarska i Stanisław Michalski
Klaudia Paroń i Kacper Sarbak

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2019-07-06