Dlaczego warto przyjść na mecz? Odpowiadają Sparta i Śródmieście

Już w niedzielę wielki finał Ligi Nadwarciańskiej na stadionie przy Leśnej. Zapytaliśmy oba kluby, dlaczego warto przyjść na ten mecz.

Jeszcze raz gorąco zapraszamy Was do przyjścia w niedzielę na spotkanie. Śródmieście Wronki zmierzy się ze Spartą Kluczewo. Początek spotkania o godzinie 14.

Oba zespoły również zachęcają do śledzenia widowiska. Gwarantują spore emocje. Zapytaliśmy ich, dlaczego warto przyjść na mecz.

Wysoka frekwencja na stadionie pokaże, że nasze niedzielne poświęcanie czasu dla piłki względem rodziny nie idzie na marne i dzięki wronieckim działaczom możemy zakończyć sezon w niepowtarzalnym klimacie piłki wyższego szczebla, a nie tylko piłki regionalnej.

My możemy ze swojej strony zapewnić, że kibice, którzy przyjdą w niedzielne popołudnie na stadion, nie będą zawiedzeni. Postaramy się stworzyć dobre, piłkarskie widowisko i dać kibicom wiele radości z meczu, w którym padnie kilka bramek i co najmniej dwie bramki życia.

odpowiada Sparta Kluczewo

Jesteśmy rdzennym, wronieckim klubem, który funkcjonuje dzięki zaangażowaniu samych zawodników i ludzi nam pomocnych, sami przygotowujemy boisko, sami zrzucamy się na potrzebne nam rzeczy, od jakiegoś czasu udało się pozyskać kilku sponsorów, którzy zakupili nam między innymi stroje, dresy i piłki!

Motto naszej drużyny brzmi “jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” i tak też funkcjonujemy. Bez zaangażowania nas samych nie dawalibyśmy tyle radości naszym dzieciom! Do wielu rzeczy, które wdrażamy bądź staramy się zorganizować, jak huczne zeszłoroczne zakończenie czy najbliższy, niedzielny mecz, inspiruje nas wieloletni prezes Stanisław Nowak, który dla tej drużyny poświęcił całe swoje zdrowie i oszczędności, które udawało mu się odłożyć!

Sam przygotował z pomocą chłopaków z drużyny i w większości z własnych pieniędzy dwa boiska piłkarskie, jedno w Olszynkach, które nam zabrano, drugie, aktualne na Borku, gdzie też chodzą słuchy że ma być zabrane. Mimo tego nie poddajemy się i walczymy dalej, udowadniając wszystkim, że się da! Stasia marzeniem zawsze było zrobienie ze ŚRÓDMIEŚCIA wielkiej, lokalnej drużyny, bijącej się o jak najwyższe cele na wielkopolskich boiskach, niestety zawsze brakowało do tego warunków i pieniędzy.

Dlatego zorganizowanie takiego widowiska, jak to niedzielne, będzie dla niego niebywale wielkim przeżyciem i zachęcamy wszystkich ludzi do uczestniczenia w tym wydarzeniu. Przychodząc na stadion zobaczycie, jak funkcjonuje lokalny klub i sprawicie radość Prezesowi i całej drużynie, że jednak ktoś docenia nasze zaangażowanie. Drugim argumentem jest fakt, że jesteśmy bardzo utytułowanym klubem w Lidze Nadwarciańskiej i możemy, z Waszą pomocą na trybunach, zdobyć siódme mistrzostwo do naszej kolekcji!

odpowiada Śródmieście Wronki

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2019-07-06