Niepowtarzalna szansa dla piłkarskich talentów!

Piłkarze roczników 2000-2004 będą mogli rozwinąć swoje umiejętności na obozie szkoleniowym w Wałczu. Uczestnictwo może stać się pierwszym krokiem do kariery piłkarskiej.

Futbol Kolektyw, Piłkarski Projekt X, Klub CityZen oraz Peryferia Futbolu zapraszają na obóz piłkarski, który odbędzie się w dniach 23-29 czerwca 2019 w Wałczu.

„Football Consultation – zainwestuj w przyszłość 2019” – to obóz piłkarski odbywający się w tym roku pod hasłem: “zadbaj o swoją karierę”.


Jest on skierowany do zawodników z roczników 2000-2004, którzy chcą przez 6 dni pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej nie tylko przygotować się do następnego sezonu, ale również nabyć ogólną wiedzę niezbędną do dalszego rozwoju.

Zawodnicy podczas obozu przejdą sześciodniowy mikrocykl złożony z różnych jednostek treningowych na naturalnej oraz na sztucznej murawie, hali, basenie, siłowni czy na treningu propriocepcji w której specjalizują się nasi trenerzy. W trakcie trwania całego obozu będą obecni skauci oraz agenci piłkarscy, którzy będą obserwować zawodników, a najlepszym z nich zaproponują współpracę.

To niepowtarzalna okazja dla młodych piłkarzy na rozwój ich kariery i nabycie nowych umiejętności.

Szczegóły oraz formularz do zapisów znajdziecie na stronie OBOZU PIŁKARSKIEGO .