Dzień dla rodzin w Hotelu Olympic!

Choć impreza Hotelu Olympic odbędzie się pod hasłem „Mamy Dzień Dziecka!”, to z pewnością można powiedzieć, że będzie to dzień dla rodzin. Przygotowano niemało atrakcji.

Z okazji Dnia Dziecka odbywa się zawsze wiele festynów i imprez. Dlaczego warto wybrać się akurat do Hotelu Olympic? Przede wszystkim w planie wydarzenia pomyślano również o rodzicach. Oprócz stałych punktów programu takich jak animacje czy dmuchańce, będzie okazja do spotkania z niezwykłymi zwierzętami – alpakami. Dla zainteresowanych odbędą się warsztaty tworzenia lasu w szkle (obowiązują zapisy do 26.05). Mamy będą mogły zrelaksować się na zabiegach dla kobiet. Poznacie również przepiękne pluszaki stworzone przez Hand made by Weronika.

Nie musicie martwić się o pogodę, która ostatnio bywa kapryśna, w razie deszczu wszystkie atrakcje zostaną przeniesione do hotelu.

Dla tych, którzy są nie tylko głodni wrażeń, ale chętni poznawania nowych smaków, Hotel Olympic przygotował wyjątkowe wiosenne menu dla dorosłych i pyszny posiłek dla najmłodszych. Będziecie mogli także skorzystać z dodatkowej oferty deserów.

Impreza odbędzie się w niedzielę 2 czerwca w godzinach od 13:00 do 17:00.

Zapisy na warsztaty pod nr telefonu 67 25 45 500. Zapraszamy!