Wkrótce otwarcie hotelu dla zwierząt!

Wspaniała wiadomość dla wszystkich posiadaczy zwierzaków, już od weekendu majowego w naszym mieście rusza hotel dla zwierząt.

Jeśli wyjeżdżasz i nie możesz zabrać swojego pupila ze sobą, zadbaj o jego właściwą opiekę. Od 1 maja 2019 będzie to możliwe we Wronkach. Przy ul. Leśnej 10 powstaje hotel dla zwierzaków. Zespół profesjonalistów zapewni nie tylko opiekę nad czworonogiem, ale także zadba o jego rozwój i dobre samopoczucie.

Hotelik na Leśnej został utworzony na dużej powierzchni. W miejscu przeznaczonym dla zwierząt znajdują się docieplone i ogrzewane pomieszczenia hotelowe z osobnymi, bezpiecznymi pomieszczeniami i wejściami do osobnych boksów oraz mniejsze pomieszczenie hotelowe, stworzone na potrzeby kotów. Na terenie Hoteliku znajduje się również stawek do dyspozycji gości hotelowych.

Opiekę w hotelu zapewnią zoofizjoterapeuta, szkoleniowiec/trener oraz petsitter (opiekun zwierząt). W ofercie znajdziecie również dodatkowe usługi trenera i behawiorysty. W hotelu mogą przebywać nie tylko psy i koty, ale także gryzonie i inne zwierzaki domowe.

Zespół, który będzie się opiekował Waszymi pupilami, to członkowie i wolontariusze Fundacji Animaniacy. Poznajcie ich bliżej:

Agnieszka Rybarczyk

Dyplomowany behawiorysta zwierząt. Współzałożycielka OSP Grupy Ratownictwa Specjalistycznego z Psami przy jednostce JRG nr 4 na poznańskiej Wildzie. Wieloletni praktyk w dziedzinie szkolenia psów. Propagatorka wiedzy o zwierzętach oraz ich właściwego wychowania. Współwłaścicielka hodowli kotów brytyjskich i syberyjskich.

Weronika Klimuntowska-Nawrocka
– wolontariusz

Jest przede wszystkim matką. Zawodowo od kilkunastu lat pracuje z ludźmi i pomaga im przezwyciężyć ich problemy. Praca wymaga dużego skupienia i trafności oceny sytuacji. Po pracy, którą ciężko pozostawić za drzwiami domu, starała się znaleźć zajęcie, które pomoże zrehabilitować myśli i przekierować na inne tory. Dlatego zwierzęta. Od zawsze kochała koty i niezależnie, gdzie mieszkała, koty mieszkały z nią. Obecnie jest szczęśliwą posiadaczką dwóch psów, z którymi tworzy jeden zespół. Z uwagi na chęć poszerzenia i udokumentowania swojej wiedzy z zakresu psychologii zwierząt podjęła naukę na studiach podyplomowych w Poznaniu.

Natalia Hoffmann

Od dziecka jest miłośniczką zwierząt. Posiada przygotowanie pedagogiczne. Jest współautorką programów edukacji humanitarnej. Ma na koncie niezliczone spotkania z dziećmi i młodzieżą na terenie gminy Wronki i nie tylko. Przeprowadziła mnóstwo zbiórek karmy przy okazji zajęć edukacyjnych. Aktywnie uczestniczy w adopcjach psów i kotów poprzez przeprowadzanie wizyt przed i poadopcyjnych. Walka z bezdomnością i integracja ludzi wykluczonych to jej absolutny priorytet.

Paulina Borowiak

Mieszka w lesie i uwielbia naturę. Jest odważna i uważa, że bać należy się tylko złego człowieka – las rządzi się zasadami. W jej domu rodzinnym hodowano mnóstwo zwierząt. Sama hodowała króliki, miała wiele kotów, wśród których nawet wychowywała koty niewidome. Praca w fundacji jest spełnieniem jej marzeń, gdyż jak uważa, będzie dużo zwierzaków, które trzeba przytulić i wygłaskać, a to daje jej niezwykłą radość. Jej domeną jest myśl, że zwierzęta są szczere i komunikują się z nami wprost.

Nie zwlekajcie i rezerwujcie miejsca dla Waszych zwierzaków!

Hotelik na Leśnej, ul. Leśna 10, Wronki

tel. +48 663 300 740

Cennik oraz szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.

Zachęcamy również do śledzenia strony Fundacji Animaniacy na Facebooku TUTAJ.