Zadbaj o swojego zwierzaka w salonie „Cztery łapy”

Na wronieckiej mapie pojawia się miejsce, w którym będziecie mogli zadbać o swojego czworonoga. Małgorzata Banach otwiera salon groomerski i sklep zoologiczny.

Salon i sklep „Cztery łapy” funkcjonował dotychczas w Kłodzisku, ma już swoich stałych klientów. Przeniesienie działalności do miasta z pewnością zaowocuje większym zainteresowaniem ze strony właścicieli zwierząt.

Postanowiłam wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i przeniosłam salon do Wronek, żeby mieli do mnie bliżej. By mogli połączyć zabiegi u groomera z codziennymi obowiązkami i nie musieli dojeżdżać tak daleko.Jest to przede wszystkim salon groomerski, czyli groomer dla zwierząt. Nie tylko dla psów. Przychodzą do mnie także właściciele kotów i… świnek morskich.

mówi Małgorzata Banach

W ofercie salonu „Cztery łapy” znajdziecie: strzyżenie (również według wzorców FCI), rozczesywanie, trymowanie oraz kąpiel (także dużych psów).


Każdorazowo w ramach zabiegu psi klient ma obcinane pazurki. Małgorzata Banach zadba też o higienę uszu i oczu pupila, sprawdzi uzębienie, a na prośbę właściciela umyje zwierzakowi zęby.

Oprócz usług groomerskich w salonie kupicie przysmaki i karmy dobrej jakości. Od ręki będą dostępne również akcesoria: smycze, kagańce, obroże, miski, zabawki czy worki i saszetki na przysmaki.
Właścicielka doradzi również jak dbać o higienę psa, w ofercie znajdą się szampony, odżywki i perfumy, a także obroże i krople na pchły oraz kleszcze.

Salon i sklep „Cztery łapy” znajdziecie na ul. Mickiewicza 53 we Wronkach.

Zapisy pod numerem telefonu: 533 743 695.

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 10:00-17:00, sobota 10:00-13:00.


Zapraszamy od 15 marca 2019.