Warto pojechać – Baby Targ 2019

„Warto zobaczyć, warto poznać, warto być!!!” – takim hasłem powita nas tegoroczna edycja Baby Targu, która została zaplanowana na 30 marca.

Baby Targ odbędzie się tradycyjnie na Hali Nałęcz przy ulicy Mickiewicza w Szamotułach, w godzinach 11:00-15:00 i już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy.

Co w tegorocznym programie imprezy? Przede wszystkim występy, stoiska partnerskie, strefa konsultacji i doskonała zabawa na małej sali dzięki firmie Travelsport, która będzie zapraszać dzieciaki do gry w paintball laserowy, a od godziny 14:00 zorganizuje dla dzieci mini disco laserowe.

Kto wystąpi na scenie głównej? Tym razem organizatorzy stawiają na muzykę i zabawę:
11:00 – rozpoczęcie VIII edycji Baby Targu
11:10 – rozstrzygnięcia konkursów
(przeprowadzanych w ramach wydarzenia na Facebooku)
11:30 – Zumba z Magdą
12:00 – rozstrzygnięcia konkursów
(przeprowadzanych w ramach wydarzenia na Facebooku)
12:30 – Kinimodo – animacje dla dzieci
13:00 – rozstrzygnięcia konkursów
(przeprowadzanych w ramach wydarzenia na Facebooku)
13:30 – Zumba z Baloniakami
14:00 – rozstrzygnięcia konkursów
(przeprowadzanych w ramach wydarzenia na Faceebooku)
14:15 – Fit i Bugi Irmina Piechota

Hala główna jak zwykle podzielona zostanie na strefę z wyprzedażą, w ramach której można sprzedawać odzież i akcesoria po dzieciach, odzież i akcesoria ciążowe oraz strefę dla partnerów, która w tym roku na pewno nie rozczaruje.

Animacje dla dzieci przygotuje niezawodne Kinimodo, dziecięce buźki będą malować Kolorki Kapłonki, Baloniaki zachwycą balonami, a dmuchańcem maluchy będą się cieszyć dzięki wyjątkowej firmie Hoop Dmuchańce.

Warsztaty tematyczne przygotują: Uniwersytet Milusiński i Ale Frajda, Ceramiczne Cuda Wianki, Progressum, Anza Art, Malowane Sercem, Niepowtarzalna Kartka. Przepiękne rękodzieło obejrzymy na stoiskach: Mama na urlopie, Pigwusiowo, Hande Made by Weronika.

Całkowitą nowością na Baby Targu będzie firma Pyry w Tytce, która regionalną nazwą na pewno przyciągnie tłumy zainteresowanych. Panie z pewnością zainteresuje obecność stoisk Mobilnych Metamorfoz, Makijażu Permanentnego, Majkepowo, StylMam i Top Optyk – przecież każda kobieta chce być piękna. To piękno uwiecznią podczas Baby Targu: LillyHann, która w tym roku proponuje niezwykłe mini sesje dziecięce i RD Studio, znane z wyjątkowych fotografii ślubnych.

Nowością, która na pewno przyciągnie uwagę panów, będzie mini wystawa kosiarek i możliwość zapoznania się z ofertą narzędzi ogrodowych – tę atrakcję przygotuje dla odwiedzających firma Partner-Narzędzia.

W strefie bezpłatnych konsultacji będzie można porozmawiać z psychologiem – E. Jasnosik, pedagogiem – J. Siudą-Lendzion, logopedami – M. Paroń i T. Liberską, położną i doradcą laktacyjnym w jednej osobie – A. Kamińską-Nowak, fizjoterapeutą – M. Luther, terapeutą integracji sensorycznej – D. Kwiatkowską oraz z przedstawicielami Studia Figura w Szamotułach.

W strefie gastronomicznej tym razem poznamy Cafe Marzenie w zupełnie nowej odsłonie, skosztujemy domowych pyszności serwowanych przez kawiarnię rodzinną „O! Matko”, poznamy sposób na zdrową dietę z Fitt Apettit, weźmiemy udział w otwartych warsztatach „pierniczkowania” dzięki firmie Słodki Dom, zjemy perfekcyjne śniadanie z Bułką i Spółką, a na deser skosztujemy słodkości z kawiarni Jagódka, popijając aromatyczną kawą serwowaną dzięki firmie Espresso.

Podczas Baby Targu 2019 zostaną przeprowadzone dwie zbiórki charytatywne: zbiórka nieuszkodzonych, kompletnych zabawek na rzecz świetlic szkolnych i przedszkoli oraz zbiórka karmy i akcesoriów na rzecz schroniska dla zwierząt w Przyborówku. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcje i wsparcie inicjatyw.

Więcej informacji, plan wydarzenia, konkursy pod tym adresem.