Tragedia na Myśliwskiej – nowe ustalenia

Trwa śledztwo mające ustalić przyczyny wczorajszego wypadku na ulicy Myśliwskiej, w którym zginął 22-letni mieszkaniec gminy Wronki.

Policja bada przyczyny i okoliczności sobotniego wypadku na ulicy Myśliwskiej. Honda oraz mercedes zderzyły się czołowo. W wyniku zderzenia śmierć poniósł młody mieszkaniec gminy Wronki.

Jak poinformowała nas sierż. Ewelina Grabowa, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, na miejscu zatrzymano kierowcę Mercedesa.


Badanie alkomatem dało wynik niecałych 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Mieszkaniec gminy Wronki został przewieziony do aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu został przesłuchany. W samym wypadku nie odniósł on obrażeń.

Sam fakt prowadzenia pojazdu na podwójnym gazie nie oznacza, że to ten kierowca spowodował wypadek. Policyjne śledztwo trwa i to ono ustali przebieg i okoliczności tej tragedii.

O dalszych postępach prac służb będziemy informować.

Z uwagi na szacunek do rodzin uczestników wypadku postanowiliśmy wyłączyć możliwość umieszczenia komentarzy na portalu. Prosimy o uszanowanie tej decyzji.