Stań do autostopowego wyścigu!

Jeśli jesteś miłośnikiem przygód, to wyścig autostopem jest dla Ciebie! Już kolejny raz wyścig wystartuje z Poznania, tym razem metą będzie Ada Bojana w Czarnogórze.

Wyścig Autostopem z Poznania to oczywiście, po pierwsze, podróż. Wiele osób pojedzie pierwszy raz stopem. Uwierzcie, dostaniecie tyle dobroci, serdeczności od ludzi, że później będziecie zastanawiać się tylko nad tym jak to dobro przekazać dalej. Autostop to doskonała forma sprawdzenia siebie: cierpliwości, spokoju i pokonywania dobrym humorem zmęczenia i fizycznych niedogodności. Podróże stopem są przede wszystkim nieprzewidywalne, uczestnicy Wyścigów podróżowali już m.in. furą Jamesa Bonda, jechali z Marcinem Prokopem, czy lecieli (na stopa!) prywatnym samolotem. Każdy kto przyjeżdża na metę przywozi swoją niesamowitą historię. Na campingu na mecie unosi się mega pozytywna fala. Tego nie oddadzą filmy, zdjęcia, tam trzeba po prostu być.

– czytamy na stronie wyscigautostopem.pl

Zapisy ruszają 10 lutego 2019 roku o godz. 12:00 – organizatorzy zachęcają, by nie zwlekać, bo ilość miejsc jest ograniczona. Wyścig rusza 27 kwietnia 2019 roku z Placu Mickiewicza w Poznaniu. Gotowi na wielką przygodę? Szczegóły znajdziecie TUTAJ oraz na Facebooku.