Pomoc pogorzelcom – nowe informacje

Wszystkie osoby, chcące pomóc pogorzelcom z Chojna, prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Jeszcze tylko dzisiaj – sobota, 23 lutego – prosimy o dostarczanie darów dla pogorzelców. Wasze wsparcie jest tak ogromne, że brakuje już miejsca do składowania wszystkich rzeczy.

Zachęcamy do dalszego wsparcia finansowego pogorzelców. I tak do tej pory okazaliście już niezwykłą hojność! Dzięki Wam, w niecałą dobę zebraliśmy już ponad 20 000 złotych. Jednocześnie informujemy, że rodzina ma dostęp do pieniędzy ze zbiórki w każdej chwili.

Już teraz w imieniu rodziny dziękujemy za całe otrzymane od Was dobro. Pogorzelcy zostali „zasypani” ofertami pomocy i wsparcia. Jesteście niesamowici!

W imieniu rodziny dziękujemy Wam za ogrom dobroci z Waszej strony. Przekazaliście olbrzymią liczbę darów, tak olbrzymią, że nawet nie ma gdzie tego już pomieścić.

Dlatego poszkodowani proszą o to, aby nie dostarczać już darów rzeczowych. To co dostali pomoże im w tych ciężkich chwilach.

Jednak nadal możecie pomóc. Razem zebraliśmy już 25 000 tysięcy złotych! W obecnej sytuacji każda złotówka ma znaczenie, dlatego prosimy o dalsze wsparcie.