5. Wroniecka Dycha – zapisy ruszyły

Od dziś ruszyły zapisy do 5. Wronieckiej Dychy. Jako pierwszy na listę Wronieckiej Dychy zapisał się Sławomir Śniegowski, licytując numer startowy w czasie Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednak czy będzie on pierwszy na mecie?

Drodzy Biegacze/Biegaczki, Miłośnicy/Miłośniczki Nordic Walking!

W imieniu członków Wronieckiego Klubu Biegacza, wraz z naszym głównym partnerem, firmą Amica S.A., mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejną edycję Wronieckiej Dychy. Z biegaczami spotkamy się już po raz piąty, dla chodziarzy z kolei to trzecia edycja, podczas której będą mogli oni rywalizować o miano najlepszego na dystansie 5,5km. Oba wydarzenia, podobnie jak w dwóch poprzednich latach, wchodzą w skład Grand Prix Wronek. Wydarzeniu, podobnie jak w latach ubiegłych, towarzyszyć
będzie bieg dla najmłodszych oraz szereg atrakcji skierowanych do rodzin. Dla spragnionych konkretnych informacji o V Wronieckiej Dyszce najważniejsze: spotykamy się 16 czerwca, czyli jak zawsze jest to słoneczna, czerwcowa niedziela. Z kolei już na dniach publikujemy regulamin, a 01 lutego startujemy z zapisami. Jeśli chodzi o wpisowe, to analogicznie do edycji ubiegłorocznej rządzi u nas zasada: im szybciej tym lepiej – znaczy taniej, czyli wysokość wpisowego uzależniamy od terminu, w którym zapiszecie się na imprezę. Po więcej szczegółów odsyłam do wspomnianego regulaminu. Poza tym co u nas? Być może, z zapartym tchem, a także odrobiną niepokoju, śledziliście informację o małej awarii mostu przez Wartę, którą mieliśmy we Wronkach. Pragnę jednak uspokoić, że przeprawa przez rzekę stoi. Co więcej zanosi się na to, że stać będzie przynajmniej do czerwca. Nośność mostu co prawda trochę ograniczono, ale najprawdopodobniej nie będziemy przez niego przebiegali wszyscy w tym samym momencie zatem impreza wydaje się niezagrożona. W ostateczności pobiegniemy gęsiego.

Co więcej?
Za nami już między innymi prezentacja nowej szaty graficznej i jak co roku przy okazji finału WOŚP licytacja 1. numeru startowego. Jedynką na naszej liście, wpłacając na szczytny cel kwotę odrobinę wyższą niż wpisowe, został wronczanin Sławomir Śniegowski. Czy przybiegnie na metę jako pierwszy? Zobaczymy. Spragnionych dalszych wiadomości o imprezie, czyli między innymi informacji: o przebiegu trasy, o tym co w pakiecie startowym (może jakaś niespodzianka?), o tym jak będzie wyglądał medal, gorąco zachęcam do polubienia profilu wydarzenia na portalu społecznościowym, gdzie będziemy powyższe i więcej umieszczali informując Was sukcesywnie o postępach w przygotowaniach do V edycji Wronieckiej Dychy.

Z biegowymi pozdrowieniami,
Anonimowy Członek Wronieckiego Klubu Biegacza.

Link do zapisów znajdziesz tutaj.