Szkoła Małego Inżyniera – jak głosować?

Głosowanie w III edycji Szkoły Małego Inżyniera ruszyło 26 listopada i potrwa do 7 grudnia. Z naszej gminy w konkursie biorą udział dwie szkoły, jak zagłosować i dlaczego warto to zrobić?

Promocja nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania wśród uczniów wielkopolskich szkół podstawowych oraz gimnazjów to główny cel projektu „Szkoła Małego Inżyniera”, który realizowany jest wspólnie przez Volkswagen Poznań oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

W ramach projektu „Szkoła Małego Inżyniera” placówki oświatowe mogą uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy im wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów szkoły.czytamy na stronie organizatora

Z naszej gminy o nagrody powalczą dwie szkoły SP z Nowej Wsi i SP nr 3. Zachęcamy do oddawania głosów, można oddać jeden głos dziennie, głosujący nie ponoszą żadnych kosztów. Poniżej podajemy linki do głosowania.

Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi TUTAJ

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach TUTAJ

Nasze dzieciaki dzięki wygranej będą mieć szansę na zdobywanie wiedzy w ciekawy, interesujący i nowoczesny sposób. Co więcej nauczyciele wykorzystają zestawy do wzbudzania kreatywności uczniów i nauczą zaangażowania w rozwiązywanie problemów. Głosujmy!