Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej

Ruszyła kampania rekrutacyjna Ministerstwa Obrony Narodowej „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”. Ma ona pokazać, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale też ciekawa, stabilna i perspektywiczna praca.

Kampania „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”, przygotowana przez Ministerstwo Obrony Narodowej, będzie realizowana w formule tzw. tygodni rekrutacyjnych.

W dniach 24-25 października na Rynku we Wronkach zostanie zorganizowany mobilny punkt promocyjno-informacyjny złożony z przedstawicieli Wojskowej Komendy Uzupełnień w Nowym Tomyślu oraz 12 Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej. ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE!

Żołnierze będą rozmawiać o służbie wojskowej, armii. Opowiedzą o własnych doświadczeniach, dostępnych ścieżkach kariery i perspektywach rozwoju. Zainteresowanym wskażą, dokąd powinni się zwrócić, by uzyskać szczegółowe informacje, wręczą foldery i ulotki. Będą zachęcać, wspierać i doradzać, co zrobić, by nie przegapić ciekawej szansy, a zarazem podjąć odpowiedzialną i przemyślaną decyzję o swojej przyszłości.