Wroniecki internetowy słup wyborczy

21 października udamy się do urn wyborczych, aby wybrać swoich reprezentantów w samorządach. Wielu z Was nie wie jeszcze przy czyim nazwisku nakreśli krzyżyk.
Dla kandydatów przygotowaliśmy specjalne miejsce, gdzie będą mogli zaprezentować się potencjalnym wyborcom, swój program i plan działania na lata 2018-2022.

21 września, na miesiąc przed wyborami oddaliśmy do dyspozycji kandydatów do władz samorządowych jedyny wroniecki internetowy słup wyborczy. Będzie to miejsce widoczne na każdej podstronie portalu mojeWronki.pl.

Kandydatko! Kandydacie! Pokaż się w internecie, dotrzyj do wyborców, zaprezentuj to, co chcesz zmienić w naszym fyrtlu. Zainteresuj wronczan tym, co masz do zaoferowania.

Jako, że nie chcemy być łączeni z jakimkolwiek komitetem, dlatego grafiki na słupie będą pojawiać się zawsze w losowej kolejności w tym samym okresie. Każda grafika jest tych samych rozmiarów. To jak ją wypełnicie, zależy tylko od Was. Może dzięki emisji swojego programu na stronie mojeWronki.pl uda Ci się zwyciężyć w wyborach!

Po kliknięciu w grafikę, osoba przeglądająca zostanie przekierowana na podstronę, gdzie zapozna się z tym, co przygotował kandydat.

Czego potrzebujemy do publikacji?

Grafiki w rozmiarze przynajmniej 1200×900 (proporcje 4:3) pikseli na słup wyborczy. Tekstu, którym wypełnimy podstronę. Mogą się tam znaleźć grafiki (maksymalnie 4), linki (maksymalnie 4), a nawet wtyczka wideo.

Jak długo trwa publikacja?

Od 1 do 14 dni.

Jako, że jest to słup, ma on swoją określoną pojemność. Maksymalnie może znaleźć się na nim 10 grafik. Spiesz się i wykup swoje miejsce, zanim zrobi to Twój konkurent.

Ile taka przyjemność kosztuje?

Zachęcamy do współpracy. Aby poznać nasz cennik napisz do nas poprzez wtyczkę Messengera znajdującą się obok lub też na adres e-mail [email protected]. Informacji udzielamy również pod numerem telefonu 733 668 808.

To nie wszystko, co możemy zaoferować dla kandydatów!

Nie masz jeszcze swojej ulotki, plakatu lub baneru wyborczego? Chciałbyś się wyróżnić i mieć swoją oryginalną szatę graficzną? Zapoznaj się z naszą ofertą! Wielu kandydatów z okolicy zaufało nam. Dzięki naszej kreatywności mają już swoje ulotki i plakaty wyborcze. Możemy też zorganizować dla Was gadżety wyborcze – długopisy czy słodkie krówki. Zachęcamy do kontaktu!

Zachęcamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku Idę na wybory samorządowe we Wronkach. Każdy z Was może się tam udzielać. W tym miejscu możecie zadać pytanie kandydatowi. Wystarczy kliknąć w poniższą grafikę.