Wymień walutę we wronieckim kantorze!

Przy Placu Targowym otwarto pierwszy kantor wymiany walut. Szczególnie teraz, w okresie wakacyjnych podróży, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kantoru Verde.

Wcześniej we Wronkach nie było kantoru. Ze względu na coraz częstsze wyjazdy zagraniczne wronczan oraz pracowników największych wronieckich zakładów, którzy pochodzą z różnych krajów, nie tylko europejskich, postanowiliśmy otworzyć Kantor Verde.mówi właściciel kantoru

Lokal jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18 i w sobotę między 9 a 16.

Warto podkreślić, że kantor jest świetnie usytuowany, znajdziecie go pomiędzy Media Expert a Chatą Polską przy Placu Targowym. W pobliżu mamy duży parking oraz bankomat. W kantorze będzie czekać na nas fachowa i miła obsługa, będziemy mieli również możliwość negocjacji cen.

Już wkrótce w ofercie pojawi się opcja zagranicznych przekazów pieniężnych Western Union. Do tego czasu w kantorze wymienimy następujące waluty:
– euro
– dolar amerykański
– funt szterling
– frank szwajcarski
– dolar australijski
– lew bułgarski
– rubel białoruski
– dolar kanadyjski
– korona czeska
– korona duńska
– kuna chorwacka
– forint węgierski
– jen japoński
– korona norweska
– rubel rosyjski
– korona szwedzka
– hrywna ukraińska

Zachęcamy do odwiedzenia kantoru w celu uzyskania większej ilości informacji, można również skontaktować się z obsługą telefonicznie pod numerem 730 699 299 lub przez media społecznościowe, obserwując stronę na Facebooku, którą znajdziecie TUTAJ.

materiał sponsorowany

Najpopularniejszy portal informacyjny we Wronkach.Moje Wronki w jednym miejscu. Informacje z Miasta i Gminy Wronki. Codziennie nasz serwis jest odwiedzany przez tysiące osób z Wronek, Szamotuł, Sierakowa, Lubasza, Ostroroga, Wielenia, Obrzycka.

2018-08-09