Diana gotowa do adopcji!

Pamiętacie suczkę, której pomogła wroniecka rodzina Królów? Diana przebywa obecnie w schronisku w Jędrzejewie i jest już gotowa do adopcji!

Gdy nasz redaktor zauważył na Facebooku informację o błąkającym się psie w okolicach Jasionny, nie tylko zamieściliśmy informację na naszej stronie, ale pojechaliśmy poszukać zguby. Przed miejscowością Smolary spotkaliśmy rodzinę, która zaopiekowała się błąkającym zwierzakiem. Całą historię opisaliśmy w artykule Wspaniała postawa wronczan – piesek uratowany!

Dzisiaj wiemy już, że suczka Diana, bo tak nazwała ją rodzina Królów, jest gotowa do adopcji. Szukamy dla niej odpowiedzialnych właścicieli, suczka jest bardzo przyjazna, ale z pewnością niejedno już przeszła i potrzebuje spokojnego, dobrego domu.

Wroniecka rodzina uratowała sunię, może wronczanie zapewnią jej kochający dom? Numer suczki w schronisku to F-553, znajdziecie ją na stronie schroniska TUTAJ.

Tak Diana wyglądała, gdy ją znaleźliśmy niedaleko miejscowości Smolary.

Dziś zadbana sunia, czeka w schronisku na kochającą rodzinę.

Choć jestem z wykształcenia polonistką zawsze bardziej fascynował mnie teatr niż dziennikarstwo. Współpracę z portalem rozpoczęłam od korekty tekstów. Zaangażowanie w działania lokalnej społeczności zmotywowało mnie do pisania artykułów o tym, co ważne, dobre i budujące relacje społeczne.

2018-08-20