Bieg Podgrzybka 2018

W Święto Podgrzybka, po raz kolejny głównym punktem będzie Bieg Podgrzybka, czyli początek zawody z cyklu Grand Prix Wronek, które w tym roku rozpoczną się w sobotę 1 września o godzinie 16:30.

W sobotę 1 września o godzinie 16:30 biegacze wystartują z boiska treningowego KKS Lech przy hotelu Olympic, gdzie od 14:00 otwarte będzie biuro zapisów dla uczestników biegu i nordic walking. Trasa Stadion KKS Lech – Rzecin, dla biegaczy 7 km, natomiast chodziarze swoją metę również mają w Rzecinie, aczkolwiek ich trasa liczy 4km.Niepełnoletni uczestnicy biegu zobowiązani są do wcześniejszego przyjścia do biura zapisów z opiekunem prawnym. Wszyscy zapisani uczestnicy mają zapewniony bezpłatny przejazd na linię startu oraz z powrotem do Wronek. Uczestnicy proszeni są o wcześniejsze odbieranie numerów i chipów startowych.

Warto dodać, że dla pierwszych 200 osób zapisanych za pośrednictwem formularza zgłoszeń, przewiduje się darmowy, elektroniczny pomiar czasu i medal okolicznościowy na mecie.

W ramach Grand Prix Wronek odbyły się już trzy biegi: Bieg Noworoczny, Bieg Wielkanocny i Wroniecka Dycha, a do końca tegorocznej edycji pozostanie tylko Bieg Wolności. Wszystkie te biegi odbywają się z elektronicznym pomiarem czasu, a dla każdego zapisanego uczestnika gwarantujemy pamiątkowy medal. Warto dodać, że medale zostały przygotowane w taki sposób, aby po skompletowaniu wszystkich stanowiły jedną całość.
można dowiedzieć się ze strony Wronki.pl