Kibicuj w Olimpijskim stylu!

Mundial w Rosji za pasem, przeżyjcie piłkarskie emocje w Strefie Kibica Hotelu Olympic. To jedyne miejsce w okolicy, pozwalające śledzić wszystkie mecze Mistrzostw Świata w takiej aranżacji. Zapraszamy do kibicowania w olimpijskim stylu!

Już w czwartek rozpoczyna się najważniejsza piłkarska impreza – oczywiście z udziałem Reprezentacji Polski. Dla fanów biało-czerwonych jak i piłki nożnej w najlepszym wydaniu w Hotelu Olympic przygotowana została Strefa Kibica. Jeśli chcecie wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi śledzić piłkarskie zmagania od meczu otwarcia do wielkiego finału – jest to jedyne miejsce w okolicy, które na to pozwala.

Spotkania będzie można śledzić na naprawdę dużym ekranie, a także na telewizorach znajdujących się nad boksami oraz na tarasie. Zbierzcie ekipę, zarezerwujcie stolik i cieszcie się piłkarskimi emocjami z innymi kibicami w atmosferze piłkarskiego święta.

W trosce o Wasz komfort oglądania meczów, piwo będzie można zakupić w litrowych kuflach w promocyjnej cenie. Do zimnego browaru najbardziej pasuje kiełbasa z grilla, oczywiście tego też nie zabraknie. Z okazji Mundialu przygotowano również specjalne menu, aby uprzyjemnić Wam oglądanie meczów oraz spędzanie wspólnie czasu.

Aby podwyższyć stopień emocji podczas wspólnego kibicowania w Strefie Kibica, prowadzone będą konkursy. Wystarczy przed meczem wytypować dokładny wynik spotkania, aby wygrać litrowy kufel piwa. Chcielibyście zdobyć lodówkę pełną piwa? Wystarczy wziąć udział w konkursie paragonowym, emocji nie zabraknie. Będzie się można również cieszyć dobrą zabawą podczas wspólnej gry w piłkarzyki.

Po wybranych spotkaniach odbędzie się muzyczne after party – po meczach z udziałem Polski, ale nie tylko. Dla kibiców grać będą Nuyorica, Kacper Kapłon oraz Phil Gavel. Oglądaj Mundial i chilluj przy dobrej muzyce!

Więcej informacji na stronie Hotelu Olympic lub w pubie.

materiał sponsorowany

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2018-06-17