Już za parę dni, za dni parę… – zapowiedź IV Wronieckiej Dychy

Jeszcze tylko kilka treningów, może jakiś mały test formy, ostatnie szlify i już za kilka dni przywitamy Was ponownie we Wronkach. Z biegaczami spotkamy się na IV edycji Wronieckiej Dychy. Chodziarzy wzorem roku ubiegłego powitamy na starcie II Wronieckiego Marszu Nordic Walking.

Niesamowite jak ten czas szybko leci, dopiero co startowaliśmy z zapisami i zachęcaliśmy Was do śledzenia profilu biegu na portalu społecznościowym. Za oknami powracająca z ostrymi mrozami zima nie zachęcała do wychodzenia na dwór. W połowie kwietnia pytaliśmy co u Was, jak idą przygotowania. Tych oszczędnych zachęcaliśmy do zapisów z uwagi na wzrost opłaty startowej. Tymczasem już za kilka dni zobaczymy się we Wronkach. Na liście startowej coraz mniej wolnych miejsc. Jest Was już razem ponad 440 osób. Przypominamy, że zapisy zamykamy 12 czerwca. Zostało więc kilka dni na podjęcie decyzji. To informacja jak sądzimy niezwykle ważna dla tych jeszcze niezdecydowanych. Dla nas, jako organizatorów, ta z każdym dniem rosnąca ilość zapisanych już osób to jasny sygnał, że warto Wroniecką Dychę robić. Przede wszystkim, że jest ją dla kogo robić.

Zachęcając Was do zapisywania się na IV Wroniecką Dychę wspominaliśmy o tym, że warto uważnie śledzić profil biegu na Facebooku, gdzie systematycznie odkrywaliśmy niespodzianki, które przygotowaliśmy wspólnie z partnerami imprezy. Gdzie m.in. czekała na Was możliwość wygrania darmowego pakietu startowego – szczęśliwcowi oczywiście gratulujemy. Z informacji, na którą być może wielu z was czekało niecierpliwie, przed kilkoma dniami pokazaliśmy światu medal, który zawiśnie na szyjach szczęśliwców, którzy miną 17.06.2018 linię mety. W tym roku to znany zapewne zdecydowanej większości tylko z zewnątrz budynek wronieckiego więzienia. Budowli obok, której będziecie mieli okazję przebiec na początku trasy. Na zwycięzców na mecie czekają oczywiście fantastyczne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów. Każdy zaś z uczestników IV Wronieckiej Dychy będzie miał szansę wygrać, wysokiej jakości sprzęt AGD – lodówkę ufundowaną przez firmę Amica Wronki S.A. Wystarczy mieć szczęście w losowaniu.

Biegacze po raz trzeci już będą mieli okazję powalczyć na atestowanej trasie naszego biegu. Dla tych, którzy do nas wracają to cenna informacja. Znajoma trasa pozwala na lepsze ułożenie strategi pod bieg. Może więc posypią się życiówki? Tych najlepszych zachęcamy gorąco do walki o nowy rekord trasy, który od 2016 wynosi: 32min18s

Jak już wspominaliśmy, w tym roku po raz drugi na linii startu, tuż za biegaczami, ustawią się gotowi do zmierzenia się ze swoją trasą chodziarze. Około 50 miłośników tej dyscypliny sportowej pomaszeruje w walce o II tytuł Wronieckiego Mistrza Nordic Walking.

Pomiędzy biurem zawodów a znajdującą się w jego okolicy metą biegu na waszych najbliższych, umilając im czas oczekiwania, czekać będą atrakcje przygotowane przez naszych partnerów. Najmłodsi będą mogli poskakać na dmuchanych zamkach, czy na końcu zmierzyć się w specjalnie dla nich zorganizowanym biegu wokół Placu Targowego.

Szykując się do ostatnich organizatorskich szlifów w imieniu Wronieckiego Klubu Biegacza i naszych Partnerów zapraszamy Was już dziś na fantastyczną biegową zabawę.