Z półek wycofano partię popularnej wódki

Firma Wyborowa Perond Ricard poinformowała o wycofaniu ze sprzedaży partii wódki Luksusowa. Decyzja firmy ma związek ze skargami od klientów, którzy narzekali na dziwny zapach wódki.

Reklamacje oraz skargi na nieprzyjemny zapach docierały do firmy między 2 a 7 lutego. Po tych zgłoszeniach spółka podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży partii wódki Luksusowa. Numer wycofanej partii butelek o objętości 700ml to 17112061.
Osoby, które nabyły wódkę z partii, o której mowa powyżej, proszone są o jej niespożywanie. Jednocześnie producent zapewnia, że produkt nie stanowi zagrożenia dla zdrowia.

W nawiązaniu do zgłoszeń reklamacyjnych przesłanych do Działu Obsługi Klienta w dniach 02-07 lutego 2018 roku, firma Wyborowa S.A. podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednej partii wódki Luksusowa o pojemności 0.7 l i numerze partii 17112061. Działania te mają charakter ściśle prewencyjny i zostały podjęte pomimo iż reklamacje dotyczyły jedynie kilku opakowań dystrybuowanych wyłącznie na polskim rynku.

Producent, zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które zakupiły lub są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii o ich niespożywanie. Jednocześnie firma pragnie podkreślić, że produkt z wyżej wymienionej partii nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka. Zgłoszenia reklamacyjne konsumentów dotyczyły nieprzyjemnego zapachu produktów z wymienionej partii. Natychmiast po informacji od klientów, właściciel marki uruchomił odpowiednie procedury, których celem jest ustalenie przyczyn zaistniałej sytuacji. W trybie pilnym zawiadomiono również odpowiednie służby.

Uruchomiono specjalną infolinię o numerze (022) 53 53 235. Osoby, które są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii o numerze 17112061, proszone są o kontakt pod wyżej wymienionym numerem telefonu w celu uzyskania dalszych instrukcji. Pytania można również kierować na adres email: kontakt@wodkaluksusowa.pl. Numer partii można znaleźć w górnej części butelki.informuje w komunikacie spółka Wyborowa S.A.

fot Pixabay