Uwaga na bankowych oszustów!

W czwartek do mieszkańców Wronek przyszli dwaj mężczyźni podszywający się pod przedstawicieli jednego z banków. Na szczęście wronczanie zachowali ostrożność i nie dali się oszukać. Ostrzegamy przed ponownymi próbami oszustw.

Jak relacjonuje nasza Czytelniczka, dziś przed południem do jej drzwi zapukali dwaj mężczyźni. Przedstawili się jako przedstawiciele banku PKO i posiadali dane osobowe naszej Czytelniczki. Drzwi otworzył mąż mieszkanki Wronek. Na pytanie, w jakiej sprawie przyszli, ci mieli stwierdzić, że chcą aby wronczanka podpisała dokumenty o jakiś weksel. Zapowiedzieli, że pojawią się ponownie, jak wronczanka będzie już w domu. Jednak nie przyszli.
Przestrzegamy przed możliwością ponownej próby oszustwa. Przychylamy się do zdania naszej Czytelniczki, że warto uczulić starsze osoby, aby niczego nie podpisywały. Wszystkie dokumenty związane z bankiem należy podpisywać tylko i wyłącznie w placówkach.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2018-02-22