Przejechał na czerwonym i potrącił kobietę

Obywatelka Ukrainy została przewieziona do szpitala w wyniku potrącenia, do którego doszło dziś rano na przejściu dla pieszych przy ulicy Chrobrego.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 6. na skrzyżowaniu ze sygnalizacją świetlną przy ulicy Bolesława Chrobrego. Podczas przechodzenia przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych, obywatelka Ukrainy została potrącona przez nadjeżdżający pojazd marki Citroen. Na miejscu zjawiła się policja, a także pogotowie ratunkowe. Piesza została przewieziona do szpitala, na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.
Z ustaleń policji wynika, iż kierujący Citroenem nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej, w wyniku czego potrącił pieszą. Na szczęście kobiecie nic się nie stało, więc sprawa została zakwalifikowana jako kolizja.informuje portal Moje Wronki, mł.asp. Sandra Chuda z KPP Szamotuły

Za spowodowanie kolizji mieszkaniec powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, który kierował citroenem, został ukarany mandatem karnym.

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2018-01-24