Piosenki z bajek Disney’a w wykonaniu wronczanki

Pochodząca z Wronek Monika Kijek opublikowała na serwisie YouTube covery piosenek z bajek Disney’a. Okazuje się, że dla Moniki to dopiero rozgrzewka przed kolejnymi wyzwaniami.

Studentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki nagrała niedawno dwa utwory. Pierwszy z nich to Pół kroku stąd z filmu Vaiana: Skarb oceanu.

Bajki Disney’a to moja pasja od dziecka, dlatego właśnie taka piosenka. Mam nadzieję, że pokochacie tę bajkę tak samo jak ja!napisała Monika na swoim Facebooku

Jej życzenie się spełniło, reakcje znajomych to głównie zachwyty i podziw. Nasza redakcja również zwróciła uwagę na nagrane piosenki, przede wszystkim ze względu na świetną jakość nagrania i wspaniałe wykonanie. Monika studiuje musical, jednak bardzo chciała spróbować swoich sił w dubbingu, stąd decyzja o uczestnictwie w kursach, przygotowujących do tej formy artystycznej. Już w tym tygodniu wronczanka zawita do studia nagraniowego, aby zaskoczyć nas wkrótce kolejnymi utworami.
Chciałam sprawdzić, czy mój głos pasuje do bajek, ale główny powód to dubbing, który powoli staje się moją pasją.mówi o swoich nagraniach dla portalu mojeWronki Monika Kijek

Monice życzymy, aby miała odwagę rozwijać swoją pasję, a Was zapraszamy do wysłuchania nagranych przez nią utworów. Może wrócą wspomnienia z dzieciństwa?