Amica ponownie z MasterChefem

Najlepsi kucharze amatorzy w Polsce już po raz trzeci gotują na urządzeniach kuchennych Amica. Jest to możliwe dzięki kolejnej odsłonie współpracy z bijącym rekordy popularności programem kulinarnym – MasterChef.

W trakcie szóstej edycji show, widzowie będą oglądać zmagania uczestników gotujących przy pomocy najwyższej klasy urządzeń kuchennych polskiego producenta.
Podobnie jak w ubiegłym roku, sprzęty Amica są obecne w jednym z najpopularniejszych programów kulinarnych MasterChef, emitowanym na antenie telewizji TVN. Dzięki współpracy, uczestnicy show mogą korzystać m.in. z zaawansowanych technologicznie urządzeń linii Amica IN: piekarnika EB622BA+ IN oraz płyty grzejnej PG6611SRB IN. O świeżość produktów zadbają nowoczesne chłodziarko zamrażarki, w tym model z najnowszej linii Amica Vit Line.

Aby przygotować doskonałe danie potrzebny jest nie tylko talent, ale również najwyższej jakości narzędzia, które pozwolą w pełni zaprezentować swoje umiejętności. Cieszymy się, że już kolejny raz, najzdolniejsi pasjonaci gotowania korzystać będą z nowoczesnych urządzeń Amica. Jesteśmy pewni, że będą one wspierać kucharzy w przygotowaniu prawdziwych dzieł sztuki kulinarnej.mówi Tomasz Pietrzyk, PR Manager Amica

Sprzęty Amica będą obecne w dwunastu odcinkach programu. Współpraca z jednym z najpopularniejszych kulinarnych formatów pozwoli na zaprezentowanie jakości i funkcjonalności produktów Amica, które będą doskonałym wsparciem dla uczestników programu MasterChef.