Problemy użytkowników INEI we Wronkach

Od wtorku wronieccy klienci INEI nie mają dostępu do internetu oraz sygnału telewizyjnego. Dostawca wskazuje, że to awaria wskutek burzy, która przeszła nad Wielkopolską w nocy z poniedziałku na wtorek.

Nasi czytelnicy poinformowali nas, że nie mają dostępu do usług oferowanych przez INEĘ. Od dostawcy usłyszeli, że to awaria, jednak nie uzyskali informacji, jak długo ona potrwa. Jako potencjalną przyczynę problemów, klienci wskazali brak energii elektrycznej po stronie INEI.
Pytanie skierowaliśmy do przedstawiciela dostawcy energii elektrycznej na rejon Wronek. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że przyczyną jest brak zasilania z przyczyn technicznych, leżących po stronie odbiorcy energii – firmy INEA.

Zapytaliśmy także poznańskiego dostawcę usług multimedialnych:

We Wronkach mamy awarię techniczną, którą nasi pracownicy starają się naprawić. Nasza obsługa techniczna poinformowała mnie, że w przypadku ponownego uruchomienia urządzeń może się okazać, że ostatnie burze spowodowały problem związany z dostawą prądu. Trudno jest mi na tę chwilę powiedzieć, kiedy usługi będą działać poprawnie. Być może będzie to jeszcze dzisiaj.odpowiada Natalia Stroiwąs, specjalista ds. PR

Jak zapewnia nas pracownik INEI, zostaniemy poinformowani, jak tylko awaria zostanie usunięta.