Włamali się i wyczyścili sejf

W nocy z 1 na 2 lipca dokonano na terenie jednej z firm w Ćmachowie kradzieży z włamaniem. Sprawcy zdołali dotrzeć do wnętrza sejfu i ograbili go.

Policjanci z Komisariatu Policji we Wronkach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do firmy znajdującej się na terenie miejscowości Ćmachowo. Funkcjonariusze ustalili, że sprawcy otworzyli sejf przy pomocy szlifierki.

Z ustaleń wynika, że w nocy 2 lipca, najprawdopodobniej w godzinach między 0.00 a 4.00, nieznani sprawcy włamali się na teren firmy. Po spenetrowaniu pomieszczeń odnaleźli sejf, który otworzyli prawdopodobnie przy pomocy szlifierki. Na miejscu policjanci wykonali oględziny, zabezpieczając niezbędne ślady. Postępowanie jest w toku.informuje sierż.sztab Sandra Chuda, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach

Policja apeluje do osób, które mogą posiadać informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawców włamania, o kontakt z Komisariatem Policji we Wronkach. Z uwagi na dobro prowadzonego śledztwa, policja nie chce informować, na jaką kwotę szacowane są straty tej kradzieży.