Wronki czwarte w turnieju drużyn OSP

Już po raz trzeci strażacy spotkali się na parkiecie, aby wyłonić wśród siebie najlepszą drużynę piłkarską w powiecie. Tym razem najlepsi okazali się ochotnicy z Szamotuł, wronczanie zajęli miejsce czwarte.

W Pniewach – niepisanej futsalowej stolicy naszego powiatu – spotkało się osiem drużyn reprezentujących jednostki straży pożarnych z powiatu szamotulskiego. OSP Wronki trafiła do jednej grupy ze strażakami z Szamotuł, Turowa oraz Piotrowa. W drugiej grupie rywalizowali druhowie z Lubocześnicy, Kaźmierza, Ostroroga oraz Komendy Powiatowej PSP w Szamotułach.
Wronczanie, pokonując piotrowian (5:1) i turowian (5:0), a także remisując z drużyną OSP Szamotuły 3:3, zapewnili sobie wyjście z grupy z drugiego miejsca. Po tej fazie od razu przystąpiono do ostatecznej rywalizacji. W meczu o trzecie miejsce druhowie z Wronek ulegli swoim rówieśnikom z Kaźmierza 1:3. W finale ochotnicy z Szamotuł pokonali zespół OSP Lubocześnica 1:0 i to właśnie szamotulanie reprezentować będą powiat w zmaganiach na szczeblu wojewódzkim.

Królem strzelców został Michał Łach z siedmioma trafieniami. Najlepszym bramkarzem został Marcin Nowak z OSP Lubocześnica z jedną wpuszczoną bramką.

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do fotogalerii
Wronki czwarte w turnieju drużyn OSP