Nad Porami Roku – koncert

Wroniecki Ośrodek Kultury zaprasza na koncert zespołu  Nad Porami Roku.

Koncert odbędzie się w sobotę 24 września w Dużej Sali Wronieckiego Ośrodka Kultury. Zaczynamy o godz. 19:00

Bilety w cenie 10zł/os. do nabycia w kasach WOK-u.

Trochę o zespole: 

Nad Porami Roku to grupa wywodząca się ze szczecińskiego środowiska muzycznego, powstała w 2008 roku.
Jeden z czołowych polskich zespołów grających autorską muzykę, piosenkę turystyczno-poetycką w akustycznej, nowoczesnej, niebanalnej formie i brzmieniu z folk-poetyckiego nurtu Krainy Łagodności do poezji Wiesławy Kwinto-Koczan (WUKA).
Finezyjna muzyka i teksty, oraz paleta gitarowych współbrzmień tworzą na ich koncertach niezwykłe klimaty. Śpiewają o górach, o wędrówce, o ludzkiej wrażliwości i miłości we wszystkich odcieniach i barwach!

Nad Porami Roku – laureaci wielu festiwali w tym Ogólnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej YAPA 2012 w Łodzi – pierwsze miejsce, nagroda publiczności, nagroda Radia Rzeszów, oraz nagroda Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich. Utwory „Przytul mnie”, „Anielskie posłanie” oraz „Okna” stały się dopełnieniem festiwalowych i koncertowych sukcesów zespołu i zostały umieszczone na płycie „W górach jest wszystko co kocham cz. VIII – Góry i Ludzie” wydanej w 2012 roku.
Ich pierwsza płyta, z piosenkami do tekstów Wiesławy Kwinto-Koczan, „PRZYTUL MNIE” została wybrana piątą płytą roku w plebiscycie Bazowa Płyta Roku 2014.
W grudniu 2015 odbyła się premiera drugiej płyty również z poezją Wiesławy Kwinto-Koczan zatytułowanej „GWIEZDNE ALEJE” , która już zdobyła bardzo dobre oceny wśród miłośników.

Zespół tworzą:
Łukasz Leśniak – gitara, wokal.
Wojtek Leśniak – gitara, harmonijka, wokal, muzyka, aranżacje.

nad_porami_roku_2016_plakat