II Wroniecka Dycha

Zapraszamy w imieniu organizatorów na drugą edycję Wronieckiej Dychy. Imprezy, która na biegowej mapie Wielkopolski pojawiła się 21 czerwca ubiegłego roku.

Relację z zeszłorocznej imprezy znajdziecie TUTAJ.

II Wroniecka Dycha, impreza biegowa na dystansie 10 km, to wydarzenie skierowane do wszystkich. Chętnie widziani są zawodowcy i miłośnicy kolejnych życiówek, jak również fani ruszania nogami na trasie praca – dom – spożywczo-monopolowy. To oczywiście też wydarzenie skierowane do wszystkich mieszkańców Wronek – nie tylko tych biegających, których na dzień dzisiejszy mamy na liście startowej  już ponad stu. Dla wszystkich, którzy zachęceni lekturą tego artykułu przyjadą do naszego urokliwego miasta bawić sie bieganiem będzie czekało na trasie aż 11 punktów muzycznych, które pozwolą w tanecznym rytmie minąć Ratusz, Zakład Karny, most nad Wartą, stadion, grającej kiedyś w ekstraklasie Amiki Wronki, Rynek, a tuż przed metą pięknie odnowiony Plac Wolności.

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ.

Dla najmłodszych adeptów biegania po zakończeniu głównej imprezy odbędą się biegi towarzyszące. Na terenie wronieckiego Placu Targowego zorganizowane będzie miasteczko biegacza z różnymi atrakcjami dla najmłodszych (dmuchane zamki, wata cukrowa, przekąski itp.), a dla uczestników biegu głównego posiłki, napoje i masaże regenerujące.

Główny patronat nad biegiem objął portal Maratonypolskie.pl. Patronami technicznymi są Decathlon oraz SklepBiegacza.pl. W organizację II Wronieckiej Dychy włączyło się wiele lokalnych organizacji i firm. Głównym partnerem w przygotowaniu tego wydarzenia jest Gmina Wronki.

Poniżej prezentujemy trasę tegorocznego biegu.

trasa

Zapraszamy na II Wroniecką Dychę biegaczy i całe ich rodziny, gdyż każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mieszkańcy Wronek zaś bez wątpienia zarówno na trasie, jak i po biegu będą ambasadorami swojej miejscowości.

GALERIA z I WRONIECKIEJ DYCHY

2wd-ulotka_20160530133208736