Ciało kobiety w rzece

Dzisiaj około godziny 16., do dyżurnego stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie od policji o zwłokach w rzece Warcie.

Na miejsce zdarzenia zostały wysłane dwa zastępy straży z Wronek wraz z łodzią motorową. Ciało zostało zabezpieczone przy brzegu w okolicach mostu kolejowego.

Sierż. Ewelina Grabowa z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach potwierdza, że w Warcie znaleziono ciało kobiety.

AKTUALIZACJA : 18:55

Ciało kobiety zostało wydobyte na ląd, policja prowadzi czynności. Nie wiadomo jeszcze czy na miejscu jest już prokurator. Na miejscu zdarzenia pojawia się coraz więcej służb ratowniczych. Policja informacje o dryfującym ciele otrzymała od osoby spacerującej brzegiem Warty.

AKTUALIZACJA : 20:00

Na miejscu zdarzenia pojawił się prokurator. Nadal trwają czynności, Andrzej Borowiak na swoim Tweeterze poinformował, że policja sprawdza wszystkie zgłoszenia, dotyczące zaginięcia kobiet. Dostaliśmy również informacje, że na miejscu pojawił się zakład pogrzebowy. Dodaliśmy do artykułu więcej zdjęć.

AKTUALIZACJA : 20:15

Są problemy z identyfikacją kobiety, szacuje się, że w wodzie mogła spędzić kilka tygodni. Detektyw Rutkowski jest na miejscu zdarzenia.

AKTUALIZACJA : 20:30

Jak udało nam się dowiedzieć, działania policji nad rzeką Wartą zostały zakończone. Ciało zabrali pracownicy zakładu pogrzebowego, który przyjechał na miejsce zdarzenia.

AKTUALIZACJA : 20:42

Rzecznik policji Andrzej Borowiak nie może potwierdzić, że ciało kobiety wydobyte z rzeki to nie Ewa Tylman. Policja nadal ustala tożsamość osoby. Oficjalne stanowisko prokuratury będzie znane jutro rano.

2016-04-06