Tydzień kobiet

Dlaczego mamy świętować tylko jeden dzień, drogie Panie, skoro można cały tydzień? W gminie Wronki już od jutra możemy liczyć na specjalne oferty i atrakcje, zorganizowane z myślą o nas, no i oczywiście z myślą o zarabianiu pieniędzy (ale przecież coś nam się od życia należy).

Hotel Olympic i Hotel Wartosław przygotowały specjalne weekendowe oferty. Gdy zdecydujemy się na pobyt w Hotelu Wartosław, możemy liczyć na pyszną kolację i nieograniczony wstęp do strefy wellness. Natomiast we wronieckim hotelu przy stadionie czeka na nas weekend kobiet, 5-6 marca w godzinach 15.00-22:00, będziemy mogły skosztować kobiecego menu i deseru z niespodzianką oraz wziąć udział w specjalnym konkursie. SPA w Hotelu Olympic przygotowało również ofertę dla pań i do 8 marca pakiet relaksujący jest dostępny w atrakcyjnej cenie.

Dla płci pięknej, która lubi silniejsze doznania, polecamy występ grupy „Chippendales” w Restauracji Nowa Borowianka, lokal zaplanował aż dwa wieczory z tańczącymi mężczyznami – 5 i 8 marca.

Fanki pomysłów Wronieckiego Ośrodka Kultury powinny wybrać się na koncert zespołu Czerwony Tulipan, który zagra 8 marca o godzinie 18:00 specjalnie z myślą o wronczankach. Wstęp dla pań jest bezpłatny.

Macie ochotę na babski wieczór w kinie? To warto zabrać najmłodsze ze znanych Wam kobiet, bo w najbliższy weekend we wronieckim Kinoteatrze czekają na nas fascynujące przygody w filmach animowanych: „Barbie: Tajne Agentki” oraz „Robinson Crusoe”. Dla trochę starszych dziewczynek (powyżej 10 roku życia) polecamy film fantasy „Bogowie Egiptu”.

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście same zadbały o to, by mieć prawdziwie kobiecy tydzień, ale chyba żadna z nas nie narzekałaby, gdyby to mężczyźni wyszli z inicjatywą. Drodzy panowie, wszyscy wiemy, że „Mężczyźni bez kobiet to okrutny żart” (James Cavell), a o ile Wasze życie staje się lepsze, gdy otaczają Was kobiety szczęśliwe, zrelaksowane i zadowolone. Do dzieła zatem! Macie okazję sprawić, by Wasze życie było trochę lepsze, zadbajcie w tym tygodniu o dobry humor płci pięknej.