Zabierz dziadków do teatru

W imieniu Wronieckiego Ośrodka Kultury i Teatru „Odgrywane Kapsle”, zapraszamy na przedstawienie przygotowane z myślą o naszych dziadkach.

Wkrótce Dzień Babci i Dziadka, dlatego ZABIERZ DZIADKÓW DO TEATRU! „Ciemne sprawki mojej babki” („Nana’s Naughty Knickers”) amerykańskiej autorki Katherine di Savino (w przekładzie Bogusławy Plisz-Góral), to przezabawna komedia, której w Polsce jeszcze nikt nie widział. Teatr „Odgrywane Kapsle”, dzięki zakupionej przez Wroniecki Ośrodek Kultury licencji, uzyskał wyłączne prawo do amatorskiej, polskiej premiery tej sztuki. Wronczanie jako pierwsi będą mogli dowiedzieć się, jakież to „ciemne sprawki” ukrywa Sylvia Charles – pełna wigoru i niezwykłych pomysłów pani w „słusznym” wieku.

Zapraszamy do Kinoteatru „Gwiazda” we Wronkach 30 i 31 stycznia o godz. 18.00. Jesteśmy przekonani, że widzowie będą się bawić znakomicie, a bilet na nasz spektakl to przy okazji świetny prezent z okazji święta wszystkich dziadków.

Światowa prapremiera sztuki odbyła się w Rainbow Dinner Theatre w Pensylwanii, wiosną 2010 roku. Prawa autorskie do sztuki reprezentuje w Polsce Agencja Dramatu i Teatru w Warszawie.

Bilety w cenie 15zł, do nabycia w kasach WOK, Kinoteatru oraz na wokwronki.pl.

[materiały prasowe]

ciemne sprawki mojej babki_zdjęcie w tle fb_2