XV Finał Szlachetnej Paczki rozpoczęty!

Zaczęło się, od dzisiaj przez cały weekend wszystkie drogi prowadzą do magazynów Szlachetnej Paczki, w naszym mieście prowadzą do strażnicy OSP Wronki, gdzie Darczyńcy zaczęli już dostarczanie prezentów dla Rodzin, które wybrali.

W całej Polsce otrzyma pomoc 20 771 Rodzin, z czego w naszym rejonie Wronki i okolice – 45. Dziś i jutro nastąpią wyjątkowe spotkania Darczyńców z Wolontariuszami, a później Wolontariuszy z Rodzinami. Rodziny otrzymają pomoc, która będzie nagrodą za ich waleczność i bohaterską postawę. Jesteśmy przekonani, że “nie ma problemów, są wyzwania”. Podjęliśmy wyzwanie w tym roku, jako ludzie i miasto, już teraz dziękujemy wszystkim, którzy są z nami. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

A tak wygląda praca we wronieckim magazynie.

szpfin4

szpfin3

szpfin2

Choć jestem z wykształcenia polonistką zawsze bardziej fascynował mnie teatr niż dziennikarstwo. Współpracę z portalem rozpoczęłam od korekty tekstów. Zaangażowanie w działania lokalnej społeczności zmotywowało mnie do pisania artykułów o tym, co ważne, dobre i budujące relacje społeczne.

2015-12-12