Z rewizytą u przedszkolaków

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z rewizyty uczennic Zespołu Szkół nr 2 we Wronkach u przedszkolaków. 

26 maja dziewczęta z klas III ZA i III ZB wraz z opiekunem panią Sylwią Popielską udały się z rewizytą do zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 2 we Wronkach.

Po raz pierwszy  przedszkolaki odwiedziły naszą szkołę w listopadzie ubiegłego roku, kiedy to grupa „Muchomorków” , wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Sidor, przyszła na zajęcia sportowe. Teraz przedszkolaki zaprosiły nasze uczennice. Zabawom nie było końca. Dziewczyny przygotowały szereg zajęć ruchowych, przeplatanych głośnym czytaniem bajek. Mali sportowcy dzielnie walczyli na ringu, a dziewczyny świetnie spisały się w roli animatorek.

Współpraca naszej szkoły z miejscowymi przedszkolami już na trwałe wpisała się do kalendarza szkolnych wydarzeń.

W tym roku szkolnym gościliśmy przedszkolaków na zajęciach ruchowych i języka angielskiego, a koło biblioteczne kilkakrotnie odwiedzało grupy przedszkolne w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

 

 Joanna Kubiak

FOTOGALERIA