Koncert Teresy Werner we Wronkach

Dnia 28 czerwca, w niedzielę,  o godzinie 20:00  w dużej sali WOK-u odbędzie się koncert  śląskiej artystki Teresy Werner.

Teresa Werner pochodzi z Nakła Śląskiego, zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole pieśni i Tańca  „Śląsk”, w którym była najdłużej występującą artystką. Jako solistka Zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych , w nowojorskiej Carnegie Hall  i na Broadwayu , a także w Japonii. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki,  na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna”. Teresa nagrała 17 teledysków w tym:  „Dwa słowa miłości” oraz „Kochany czekam tu”. Dostała również nagrody oraz  wyróżnienia, ostatnie otrzymała w 2014 roku dla „Wykonawcy Roku 2014 LŚS Telewizji TVS”. Źródło: Wikipedia

Okazuje się, że we Wronkach i okolicy Teresa Werner ma wielu wiernych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jej koncert. Za co ją podziwiają? Zapytaliśmy o to jedną z fanek:

Podziwiam ją za to, że ma odwagę wyjść na scenę i zaśpiewać piosenkę przed taką publicznością, ja bym się bała, a ona po prostu jest w swoim żywiole. Teresa Werner ma wspaniały głos, wprost anielski, kocham jak śpiewa. Ma wspaniały gust, za każdym razem kiedy wychodzi na scenę ma piękną kreację na każdą okazję. Jej blond włosy mienią się w słońcu. Jej piosenki są tak piękne, że łza w oku się kręci. Po prostu ona jest stworzona do kariery na scenie.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasach WOK, Kinoteatru i na www.wokwronki.pl. Organizatorem  koncertu jest Gold-Fire, Bydgoszcz.

574-akt