Gramy dla mamy

W imieniu Kinoteatru GWIAZDA, zapraszamy na wyjątkowy wieczór przygotowany z okazji Dnia Matki, na którym odbędzie się przedpremierowy seans filmu pt. „Rozumiemy się bez słów”.

Do każdego zakupionego biletu dołączany będzie drobny upominek. Seans odbędzie się w środę 27 maja o godz.19:00 w Kinoteatrze GWIAZDA (Wronki, ul.Poznańska 44).

Poniżej prezentujemy opis dystrybutora filmu:

Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków, niezastąpionym przewodnikiem i pomocnikiem w codziennym życiu. Osiągnęła jednak już wiek, gdy dzieci zaczynają wyfruwać z gniazd, szukać swojego miejsca, miłości. Idąc za głosem serca, Paula zapisuje się do szkolnego chóru, w którym śpiewa już „ten” chłopak. Nauczyciel muzyki odkrywa w niej wielki talent wokalny i proponuje szkołę muzyczną w Paryżu. Jak powiedzieć o tym rodzicom? Jak opisać im radość, którą daje muzyka? Jak zostawić zwariowane życie rodzinne i ruszyć w nieznane?

GRAMY DLA MAMY 27 maja 2015-1