Koncert Sióstr Hybiak

W czwartek 9 kwietnia o godzinie 20:30 w Restauracji Podkowa odbędzie się koncert Gosi i Kasi Hybiak. Duetu znanego z występów w programie The Voice of Poland.

 

Kasia 24 lata i Gosia 22 lata to wyjątkowy, siostrzany duet z Poznania . O sobie mówią „najlepsza przyjaciółka”, co znajduje odzwierciedlenie podczas ich występów na scenie. Mimo młodego wieku, to utalentowane i świadome artystki, które wspólnie tworzą unikalną kompilację wrażliwości. Ich różnorodne osobowości, skrajnie odmienne barwy głosu, a także charyzma znakomicie się ze sobą komponują.

Pierwszych sił spróbowały w tv show The Voice of Poland. Jako pierwszy duet w historii programu zdobyły sympatię widzów i słuchaczy Radia ZET wygrywając tym samym Trasę Koncertowa z Radiem ZET. Obecnie piszą i komponują utwory do ich debiutanckiej płyty, a już niedługo będzie można usłyszeć ich pierwszy singiel. Zaznaczają także, że chcą tworzyć różnorodną muzykę. Będzie soul, pop, rock, a nawet muzyka klubowa, zatem miejmy nadzieję, że każdy ze słuchaczy znajdzie coś dla siebie.

 

Obowiązkowa rezerwacja miejsc pod numerem telefonu – 696 250 554