Sparing Warty z Czarnymi [GALERIA]

Zawodnicy Warty Wartosław oraz Czarnych Wróblewo zakończyli przygotowania do rundy wiosennej. W niedzielę drużyny rozegrały swój ostatni sparing przed wznowieniem rozgrywek.

Spotkanie w Wartosławiu było dla obu stron ostatnim sprawdzianem przed rozpoczynającą się za tydzień rundą wiosenną. Mecz zakończył się zwycięstwem 5:2 Czarnych Wróblewo. Bramki dla gości strzelali: Marcin Chorzępa, Jacek Góral oraz trzykrotnie Bartłomiej Graczyk. Dla “Nojbryku” trafiali: Sandro Weszka i Michał Kaczmarek.

Czarni rok 2015 rozpoczną od pojedynku na własnym obiekcie z Wartą Sieraków. Początek spotkania w niedzielę 22 marca o godzinie 14. Natomiast Warciarze, udadzą się do Objezierza na mecz z miejscowym Orkanem. Pierwszy gwizdek zabrzmi w sobotę 21 marca o godzinie 15.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do galerii

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2015-03-15