„Femina Project” laureatem Wielkopolskiego konkursu

Fundacja Femina Project została jednym z laureatów konkursu „Działania Godne Uwagi”, w którym rywalizowało 112 akcji z całej Wielkopolski.

Uroczysta gala odbyła się 17 marca w Hotelu Mercure w Poznaniu. Organizatorem konkursu było Centrum PISOP i Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka, a oceniane były działania realizowane w ramach dotacji „Wielkopolska Wiara”. Wybrano działania społeczne, które są godne uwagi i naśladowania.

unnamed (1)

Kapituła Konkursu doceniła projekt Fundacji pod nazwą „Kolorowe Biblioteki”, realizowany w ubiegłym roku na rzecz Wronieckiego Ośrodka Kultury oraz dwóch filii wiejskich bibliotek w Nowej Wsi i Biezdrowie. Dzięki współpracy wielu osób i firm przeprowadzony został remont i odświeżenie biblioteki w zakresie m.in. pomalowania ścian elewacji muralem, doposażenia sal, wymiany drzwi, okien i wiele innych działań. Fundację Femina Project tworzą: Karolina Bloch, Karolina Stróżyńska-Matuszewska i Wiesława Kubaczewska.
Jesteśmy dumne z otrzymanej nagrody i docenienie działań Fundacji Femina Project na rzecz społeczności w gminie Wronki. Bardzo się cieszymy z tej cennej nagrody, to że nasza praca została doceniona, mobilizuje do dalszych wyzwań, a jest ich w tym roku sporo, będziemy o nich informować…

powiedziały członkinie Fundacji