Bez goli we Wróblewie i Popowie

Kibice, którzy przyszli w niedzielne popołudnie na mecze Czarnych Wróblewo i Błękitnych Wronki musieli czuć się rozczarowani. W obu spotkaniach nie padły bowiem bramki.

W obu spotkaniach nie brakowało jednak emocji. W Popowie bliżsi zwycięstwa byli niżej notowani w ligowej tabeli goście z Pniew. Natomiast we Wróblewie obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę. W zespole wróblewian z boiska wyrzucony został powracający po długiej przerwie Marcin Chorzępa.

tabela
fot. 90minut.pl / Tabela po niedzielnych spotkaniach

Zarówno Błękitni jak i Czarni swoje następne mecze rozegrają w najbliższą sobotę. Wronczan czeka wyjazdowe spotkanie z Sokołem Duszniki, początek spotkania o godzinie 15:00. Godzinę później w Strykowie, wróblewianie rozpoczną bój z miejscową Spójnią.

Kliknij na zdjęcia, aby przejść do galerii. Wyżej Czarni-Warta, niżej Błękitni-Sokół.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Z dziennikarstwem byłem związany zanim osiągnąłem pełnoletność. Umiejętności nabywałem głównie dzięki własnej inicjatywie, ale też w lokalnych pismach. Od zawsze jestem zaangażowany w pomaganiu lokalnej społeczności. Zawsze dążę do tego, aby tworzone przeze mnie materiały były jak najwyższej jakości.

2015-03-22